AlbaniaDC

Welcome to AlbaniaDC - CS 1.6 GameServer
 
HomePortalFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si me qit Addons ne Cs 1.6

Go down 
AuthorMessage
Space CRUISER
WebMaster
WebMaster


Posts : 46
Join date : 2009-06-24

PostSubject: Si me qit Addons ne Cs 1.6   Thu Jun 25, 2009 1:25 am

Se pari e merrni Addonsin nese nuk keni addons ja ni addons
qe linki ---> http://www.4shared.com/file/51806376...ddons_v25.html e dowloadoni dhe pasi te downloadohet e shihni aty qe eshte nje folder me emrin Addons e bani Copy dhe hyni ne My Computers>Local Disk C: apo qfar e keni>Program Files>Valve>Cstrike dhe e bani paste te Cstrike edhe u kry kur te hyni ne Cs New Game ose ne server e shenoni /top15 /rank etj... do ti shihi se tabnelat do te hapen dhe pa pra keshtu qitet Addonsi ne Cs 1.6 Vetem Nga Cracker-Maki


By: AlbaniaDc
Back to top Go down
View user profile http://albaniadc.forumotion.net
 
Si me qit Addons ne Cs 1.6
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaniaDC :: .::|Tutoriale|::. :: Tutoriale për cs-
Jump to: